Veel vermogen en 65 W snel opladen, deze OPPO-telefoons zijn een koopje

deze OPPO-telefoons zijn een koopje

Deze telefoons met een zeer aantrekkelijk design, veel RAM en een goede batterij met snel opladen in iets meer dan een half uur zijn nu te koop op Amazon tegen spectaculaire prijzen. We hebben een selectie gemaakt met de beste aanbiedingen van dit moment en deze OPPO's springen eruit geweldige functies en prijs.

Op dit moment zijn ze sterk verminderd en zijn er een van uw beste aankoopopties als u overweegt een nieuwe mobiele telefoon te kopen. We vertellen je wat ze zijn en wat hun belangrijkste kenmerken zijn. Haast je, ze raken op!

Reno 6 Pro 5G, geweldig scherm en uitstekende prestaties

OPPO Reno 6 Pro camera

Het is op dit moment een van de meest gewilde mobiele telefoons vanwege de goede prijs-kwaliteitverhouding, en nu is dat veel meer het geval met zijn geweldige aanbieding van 41% waarmee je het voor slechts kunt kopen 468.44 euro . Het onderscheidt zich door zijn krachtige 12 GB RAM en 256 GB opslag.

Hieraan zijn veel eersteklas functies toegevoegd, zoals zijn uitstekende 6.55-inch 3D gebogen scherm, zijn grote 50 MP camera en zijn duurzame batterij van 4,500 mAh met snel opladen van 65 W. Je hebt je mobiel in slechts 38 minuten volledig opgeladen.

Als het je weinig lijkt, heeft het een heel charmant ultradun retro design , het is dun, licht en OPPO Gloed is ook geweldig. Hij weegt 188 gram en is 7.99 mm dik.

OPPO Reno 4 5G, goedkoper en met een goede camera

OPPO Reno 4 5G

Dit is het meest toegankelijke model van onze selectie met geweldige functies, omdat je het voor kunt kopen minder dan 350 euro met maar liefst 8 GB werkgeheugen en 128 GB opslag.

U zult genieten van zijn grote 6.4-inch AMOLED tweesnijdend 2.5D-scherm en Dolby Atmos geluid zodat je optimaal geniet van de films, video's en series die je op je mobiel kijkt. Het biedt je ook goede prestaties met zijn leeuwenbek 765G-processor.

De batterij is 4020 mAh, hij gaat de hele dag mee en je laadt hem snel op met de kluis SuperVOOC 2.0 65W technologie. Hiermee en de opslag ervan kunt u lange tijd foto's maken. De hoofdcamera duurt erg goede foto's met zijn 48 MP en zijn frontlens is niet minder met zijn 32 MP klaar om de beste selfies te maken.

Een aantrekkelijke telefoon die IP54-bestendigheid biedt tegen water en stof die je nu in handen wilt hebben, en als je hem nu koopt, is hij nog goedkoper.

OPPO Zoek X3 Pro 5G, zeer compleet en resistent

Oppo vind x3 pro

Om onze selectie OPPO-gsm's compleet te maken, mag je deze aantrekkelijke en complete OPPO Find X3 Pro niet missen 5G die je nu voor veel minder kunt kopen. specifiek, slechts 579.17 euro met al zijn vele functies, inclusief zijn grote 12 GB RAM en 256 GB ruimte, zodat u alles wat u maar wilt op uw mobiel kunt opslaan.

Het heeft een AMOLED-scherm met een miljard kleuren in zijn 6.7 inch, zijn camera maakt geweldige foto's met zijn 50 MP en hij heeft een batterij voor de hele dag met zijn 4500 mAh en 65W snelladen. Je telefoon is binnen enkele minuten opgeladen en klaar voor alles wat je ermee wilt doen.

Het is krassen bestand tegen en heeft ook IP68 maximale bescherming tegen deeltjes en vocht. Het ontwerp is erg futuristisch, met zachte rondingen die zich aanpassen aan je hand.